Index.hr: Ministar Medved prijetio novinaru Mazzoccu
Pupovac: Srbi su korišteni kao motivacija za potpis
Predsjednica: Sastanak sa Željkom Markić nije bio tajan
Grabar-Kitarović: poljoprivreda mora postati sredstvo blagostanja, a ne siromašenja
Završeno 50. orahavoačko proljeće
Stotinjak planinara na 13. virovitičkim planianrskim susretima

Zlato i tri srebra Plesnom centru Virovitica

Slavin           28.02.2011.         3275 pogleda

U nedjelju 27. veljače 2011. godine, u organizaciji Plesnog kluba "Livi"-Čakovec i Hrvatskog športskog plesnog saveza u Športskoj dvorani Graditeljske škole u Čakovcu održan je HŠPS Međunarodni bodovni turnir u standardnim i latinsko-američkim plesovima gdje su u konkurenciji preko 200 natjecateljskih parova iz Slovenije, Mađarske, BiH i Hrvatske, svoje plesno znanje prikazali i plesni parovi Plesnog centra „Virovitica" te osvojili zlatnu i 3 srebrne medalje.

Matej Brlić i Sunčana Nađ u svojem prvom zajedničkom nastupu u kategoriji starije mladeži D1 osvojili su prvo mjesto i zlatnu medalju u latinsko-američkim plesovima te drugo mjesto i srebrnu medalju standardnim plesovima.

Krunoslav Blažević i Barbara Špoljar u kategoriji starije mladeži D2 u standardnim  i D1 u latinsko-američkim plesovima osvojili su druga mjesta i srebrne medalje u obje plesne discipline. Ostvarenim rezultatom u latinsko-američkim plesovima Krunoslav i Barbara osigurali su ulazak u viši kvalitativni razred.

Filip Kihar i Dorothea Kozlinger u kategoriji starije mladeži D3 kvalitativnog razreda nastupili su samo u standardnim plesovima te osvojili četvrto mjesto.

Davor Kihar i Gabrijela Horvat u kategoriji starije mladeži C otplesavši svih deset natjecateljskih plesova zaustavljeni su u polufinalu te osvojili sedmo mjesto u standardnim i osmo mjesto u latinsko-američkim plesovima.

Stribor i Svea Badanjek u konkurenciji starije mladeži C, preko polufinala i finala u obje plesne discipline osvojili su četvrto mjesto u standardnim plesovima te peto mjesto u latinsko-američkim plesovima.