KOLAR inflacija je odgovornost Vlade, ne može se prebaciti na trgovce
Sindikati upozorili na probleme u obrazovanju povodom Međunarodnog dana obrazovanja
HAKOM-ova brošura Ključevi sigurnog interneta za 50.000 učenika
Nova TV priprema ponudu za dodjelu nove koncesije
Sabor u petak glasa o vraćanju Josipa Dabre u saborske klupe
Uručeni Sporazumi o preventivnim pregledima za hrvatske branitelje za 2025.
SLJEPĆEVIĆ Naš film govori i o situaciji u kojoj smo danas

  Virovitica

Uskoro novi majstori ugostiteljskih zanimanja

  Virovitica.hr           20.11.2008.
Uskoro novi majstori ugostiteljskih zanimanja

VIROVITICA - Danas je u organizaciji Obrtničke komore Virovitičko podravske županije u ugostiteljskom kabinetu Strukovne škole u Virovitici, s početkom u 12 sati održan praktični dio majstorskog ispita za ugostiteljska zanimanja ( kuhar, natkonobar i slastičar).
Kako smo saznali od savjetnika za obrazovanje u Obrtničkoj komori Virovitičko-podravske županije Franje Petrića, ove godine za polaganje majstorskog ispita prijavilo se 42 kandidata iz 19 različitih zanimanja.

Kandidate je nakratko posjetio i virovitički gradonačelnik Ivica Kirin, naglasivši kako je zadaća svih nas pripremiti obrtnike prema europskim standardima, da su majstorska zvanja vrlo cijenjena u Hrvatskoj ali i u Europi, te se osvrnuo na konkretne projekte kojima Grad potiče razvoj poduzetništva.

 

Komentari




Još iz kategorije Virovitica



Virovitica.net koristi kolačiće kako bi Vama omogućili najbolje korisničko iskustvo, za analizu prometa i korištenje društvenih mreža. Za više informacija o korištenju kolačića na portalu Virovitica.net kliknite ovdje.