Divjak: Jedini sustav u koji moramo ulagati jest sustav odgoja i obrazovanja
Mrak Taritaš: Rebalans proračuna prava slika Vlade - tri godine bez ozbiljnih reformi
Prosvjed sindikata obrazovanja: Nemamo pravo odustati, idemo dalje!
Maras o sastanku Plenkovića i Bandića: "Ruka ruku koruptivnu mije"

Sigurna pobjeda Virovitičana

Sport           vb           14.11.2003.         1812 pogleda
Virovitica-Koprivnica 3:1

Igralište NK Virovitica. Vrijeme oblačno. Teren sklizak. Gledatelja 400. Sudac Damir Batinić (Osijek). Pomoćni suci Darko Novoselnik (Belišće), Siniša Sabljak (Požega) Četvrti sudac Nikola Antolović (Našice). Delegat Josip Kovačević (Vinkovci).

Strijelci: 1:0 Čiković (23) 2:0 Babić (70), 3:0 Pavličić (80) 3:1 Srpak (86). Žuti kartoni: Virovitica – Čiković. Koprivnica – Sertić.
Isključenja: Koprivnica – Zanić (dva žuta kartona).

VIROVITICA: Staneković 6, (od 52. Đurđek 6) Buljan 7, Babić 7, Čiković 7, Grigić 7, Pavličić 7,5 (od 82. Filipović), Panić 6,5, Franjić 7, Miličić 6,5 (od 57. Novoselac 6,5), Ratković 7, Pšihistal 7.
Trener Tomislav Radić.
KOPRIVNICA: Gredl 6,5, Volf 7 (od 78. Željenjak 6,5), Tukser 6,5, Šiklić 7, Omrčen-Čeko 7, Zanić 6,5, Medenjak 7 (od 62. Balaško 7), Šarlija 6,5 (od 73. Čorić 6,5), Srpak 7, Sertić 6,5, Benković 6,5. Trener Stanko Nemet.
Igrač utakmice: Tomislav Pavličić (Virovitica).

virovitica - koprivnica

Počelo je brzim napadima i kontrama jedne i druge ekipe. Po prohladnom vremenu, idealnom za igru, obje ekipe pokazale su puno htjenja i zalaganja. Domaćin prvi sređuje redove i u 23. minuti preko Čikovića dolazi u vodstvo. Do poluvremena u ravnopravnoj igri rezultata se nije mijenjao. U 45. minuti ozlijeđen je vratar Virovitice Staneković koji je istrčao na teren i u drugom poluvremenu, ali ga je trener u 52. minuti morao zamijeniti Đurđekom.
U 70. minuti Pavličić odlično proigrava Babića u kaznenom prostoru kojemu nije bilo teško postići zgoditak. Deset minuta kasnije Babić je srušen na sedamnaest metara, a iz slobodnog udarca snalažljivi Pavličić povećava vodstvo domaćih na 3:0.
Četiri minute prije kraja gosti preko Srpaka postižu počasni zgoditak zahvaljujući neodlučnosti vratara Đuđeka.