Index.hr: Ministar Medved prijetio novinaru Mazzoccu
Pupovac: Srbi su korišteni kao motivacija za potpis
Predsjednica: Sastanak sa Željkom Markić nije bio tajan
Grabar-Kitarović: poljoprivreda mora postati sredstvo blagostanja, a ne siromašenja
Završeno 50. orahavoačko proljeće
Stotinjak planinara na 13. virovitičkim planianrskim susretima

''Lavice'' oduševile igrom i rezultatom

Sport           Virovitica.hr           14.09.2009.         1357 pogleda

VIROVITICA - U Virovitici se dogodilo iznenađenje. Favorizirane Osječanke nisu uspjele pobijediti TVIN Trgocentar koji je ove godine pomladio ekipu. Početak nije nagovještavao dramu. U 16. minuti na semaforu se zrcalilo 9:2 za Osijek Croatia osiguranje. No uslijedio je domaći preokret jer TVIN Trgocentar u sljedećih osam minuta radi niz od 6:0. Na odmor su gošće otišle s dva gola viška. Domaće su u 48. minuti stigle do prvog vodstva (19:18) golom Margarete Krušelj. U posljednjih deset minuta jedni i drugi izmjenjivali su se u vodstvu. Stilinović zabija za 26:25 u 59. minuti. Uzvratila joj je Obžetić. Šućur u posljednjoj minuti donosi vodstvo Osječankama, a Maja Begović deset sekundi prije kraja zabija za izjednačenje i veliko slavlje domaćih.

REZULTAT: Tvin Trgocentar - Osijek Croatia osiguranje 27:27 (10:12)

Gledatelja: 450. Suci: Robert Magić i Sandro Špiranec (oba Trnovec Bartolovečki). Nadzornik: Ivan Toplak (Zagreb)

TVIN TRGOCENTAR: Mikolčić, Rončević 5, Đurinić, Krušelj 4, Šutalo, Begović 6 (2), Ivančević 1, Bartolić, Majkovčan, Kuzman 4, Kajganić, Miočinović, Mikulić, Obžetić. 7. Trener: Darko Međimorec

OSIJEK CROATIA OSIGURANJE: Bandalo, Bošković 4 (1), Franić 11 (5), Abramović, Šućur 3, Smoljo, Stilinović 4, Mikuš 1, Ugrica, Crnjac, Vlašić, Zadrić, Gašić 3, Bednjanec 1. Trener: Zvonimir Domić

SEDMERCI: TVIN Trgocentar 2 (2), Osijek Croatia osiguranje 7 (6).

ISKLJUČENJA: TVIN Trgocentar 2 minute (Rončević), Osijek Croatia osiguranje 6 minuta (Stilinović 2+2, Franić 2)

IGRAČICA UTAKMICE: Nives Kajganić