HDZ: Krunoslav Katičić novi glavni tajnik HDZ-a
Plenković: Vlada će biti nešto manja od prethodne
Medved: Nova vlada imat će od 15 do 18 ministarstava
Plenković: Medved i Grlić Radman ostaju ministri
Fond: Ukupno 853 prijave za poticaje za električna vozila
Državna matura uspješna, nepravilnosti u dvije gimnazije
Pupovac: Za dužnost potpredsjednika Vlade predložit ćemo Borisa Miloševića

  Turizam

Izabrani najbolji radovi likovnog i literarnog rada na temu Djeca - čuvari prirode

        29.03.2012.         6100 pogleda
Izabrani najbolji radovi likovnog i literarnog rada na temu Djeca - čuvari prirode

U skladu s propozicijama internog natječaja za izbor najboljeg dječjeg i učeničkog likovnog i literarnog rada na temu Djeca - čuvari prirode kojeg je Glavni ured Hrvatske turističke zajednice proveo u suradnji s turističkim zajednicama županija, a uz znanje Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta, u svim osnovnim školama i dječjim vrtićima, ocjenjivačka komisiju Turističke zajednice Virovitičko-podravske županije, koju su činili: Nedjeljka Županić (predsjednica Ekološkog društva Virovitica), Mijo Pavelko (dramski glumac) i Josip Mikolčić (pomoćnik direktora Turističkog ureda Turističke zajednice VPŽ), nakon što su pregledali sve pristigle radove, donijeli su odluku o prva tri mjesta u sljedećim kategorijama:

Likovni radovi - dječji vrtići

1. mjesto: Lana Mihaljević - 6. godina: Dječji vrtić „Potočnica", Pitomača

2. mjesto: Ema Čolić, Kornelijo Fajhtner, Mateo Radulović, Sven Svoboda, Niko Bišćan - 6 godina: Dječji vrtić „Suhopolje", Suhopolje

3. mjesto: Tea Ribić, Fran Kovač, Frančeska Brajnović - 6 godina i Anja Kojić - 5 godina: Dječji vrtić „Suncokret", Slatina

Likovni radovi - osnovne škole

1. mjesto: Antonela Čugalj i Helena Topolovčan - 8. razred: O.Š. „Ivan Goran Kovačić", Gornje Bazje

2. mjesto: Iva Darija Bešen, Luka Hećimović, Stjepan Vidić, Mario Kolaković, Katarina Bošnjak - 5. razred: O.Š. „Suhopolje", Suhopolje

3. mjesto: Ana Marija Gojani, Ana Nikolić, Nikolina Cedar, Valentin Knez, Ivana Vikert - 6., 7., 8. razred: O.Š. „Josip Kozarac", Slatina

Literarni radovi - osnovne škole

1. mjesto: Marko Nekić - 7. razred: O.Š. „Davorin Trstenjak", Čađavica

2. mjesto: Marina Šenkišek - 8. razred: O.Š. „Ivan Goran Kovačić", Gornje Bazje

3. mjesto: Ivan Balić - 8. razred: O.Š. „Josip Kozarac", Slatina.

Komentari

Za korisnike Facebooka



Za korisnike foruma

    Registriraj se

Ako prilikom prijavljivanja dolazi do greške, kliknite OVDJE.



Još iz kategorije Turizam



Virovitica.net koristi kolačiće kako bi Vama omogućili najbolje korisničko iskustvo, za analizu prometa i korištenje društvenih mreža. Za više informacija o korištenju kolačića na portalu Virovitica.net kliknite ovdje.