KOLAR inflacija je odgovornost Vlade, ne može se prebaciti na trgovce
Sindikati upozorili na probleme u obrazovanju povodom Međunarodnog dana obrazovanja
HAKOM-ova brošura Ključevi sigurnog interneta za 50.000 učenika
Nova TV priprema ponudu za dodjelu nove koncesije
Sabor u petak glasa o vraćanju Josipa Dabre u saborske klupe
Uručeni Sporazumi o preventivnim pregledima za hrvatske branitelje za 2025.
SLJEPĆEVIĆ Naš film govori i o situaciji u kojoj smo danas

  Virovitica

Gradonačelnik Kirin s mještanima Čemernice

  virovitica.hr           02.04.2025.
Gradonačelnik Kirin s mještanima Čemernice

U Mjesnom domu u Čemernici u utorak, 1. travnja, održan je zbor građana za mještane ovog mjesnog odbora. Na početku je nazočne pozdravio predsjednik Mjesnog odbora Jasmin Gradinjan, osvrnuvši se na aktivnosti realizirane u protekloj godini te planove za ovu godinu.

Pritom je istaknuta izgradnja nadstrešnice pored Mjesnog doma, održavanje poljskih puteva i bankina te uređenje i održavanje samog doma. Među novijim aktivnostima izdvojena je sadnja novih u sklopu projekta „Grad koji diše“, kao i nedavna sanacija ceste uz prugu.

Gradonačelnik Ivica Kirin zahvalio je predsjedniku Mjesnog odbora i mještanima na njihovom trudu i angažmanu. Također se osvrnuo na aktualne projekte na području grada, naglasivši izgradnju novog vrtića i glazbene škole, koji su trenutačno u tijeku, te skor početak izgradnje III. osnovne škole. Među planiranim projektima ističu se i gradski bazeni. Tom je prilikom ponovno istaknuo važnost prijavljivanja svih komunalnih problema, osobito hitnih intervencija, na besplatni komunalni info telefon 0800 9995, pri čemu se svi pozivi snimaju.

Komentari




Još iz kategorije Virovitica



Virovitica.net koristi kolačiće kako bi Vama omogućili najbolje korisničko iskustvo, za analizu prometa i korištenje društvenih mreža. Za više informacija o korištenju kolačića na portalu Virovitica.net kliknite ovdje.