Povodom Nacionalnog dana Hitne medicinske službe u središtu Virovitice održana vježba
Ministar Slaven Dobrović u radnom posjetu Parku prirode Papuk
Shakespeare pir gostuje na 10. Gumbekovim danima
Hrvatska ima izrazito visoku stopu dugotrajnog siromaštva djece
SDP i partneri: U slučaju Agrokor najvažnija su radna mjesta

Marino Bloudek osvojio seniorsko zlato, srebro i broncu na Zimskom prvenstvu Hrvatske, Stela Poljanac državna prvakinja na 800 metara

Sport   |   vpž   |   20.03.2017.   | 169 pogleda
Marino Bloudek osvojio seniorsko zlato, srebro i broncu na Zimskom prvenstvu Hrvatske,  Stela Poljanac  državna prvakinja na 800 metara

U Puli, u organizaciji AK Istra, održano je Zimsko prvenstvo Hrvatske u trčanjima na stazi u seniorskoj i juniorskoj kategoriji. Sjajne rezultate ostvarili su virovitički atletičari, Marino Bloudek i Stela Poljanac koji brane boje zagrebačkog Agrama. Marino Bloudek, dobitnik Godišnje nagrade Virovitičko-podravske županije u 2016. godini, postao je seniorski prvak u štafeti AK Agram 4×400 metara (3:28,78), a osvojio je i seniorsko srebro (400 metara – 49,35) i broncu (1.500 metara – 4:09,95). Briljantan rezultat polučila je i Stela Poljanac koja je postala prvakinja Hrvatske na 800 metara istrčavši tu dionicu u vremenu 2:20,54. Inače, trener Marina Bloudeka i Stele Poljanac je Virovitičanin Zlatko Tot.