Izložba Virovitica voli vlakove i na ovogodišnjem Viroexpu
Sajamski vlakić će i ove godine prevoziti najmlađe posjetitelje
I ove godine susret gospodarskih komora sudionica Viroexpa
Sajam se za posjetitelje otvara u 9 sati, cijena ulaznice 10 kuna.

Luka Knežević na 3. Međunarodnom Zimskom Rba No Limit Kupu postigao svoj stoti gol!

Sport   |   eg/ Foto:facebook No Limit Sport Academy   |   08.01.2017.   | 805 pogleda

Jučer drugog dana 3. Međunarodnog Zimskog Rba No Limit Kupa igrali su dječaci kategorije U8. Prvo mjesto osvojila je ekipa Donjeg Miholjca, koja je u finalu pobijedila vršnjake iz NK Slaven Belupo. U borbi za treće mjesto mađarska ekipa K.E.CS.A Szigetvar bila je bolja od NO Limita.
Luka Knežević nogometaš NO Limita odnio je priznanje za najboljeg igrača. Na turniru je postigao i osobni rekord, svoj stoti gol za Akademiju NO Limit. Priznanje najboljeg strijelaca turnira U8 sa osam postignutih pogodaka, dobio je Arsen Čočaj iz Donjeg Miholjca dok je titulu najboljeg golmana turnira ponio Gabrijel Pothraški iz NK Slaven Belupo. Trofej Fair play podigli si dječaci iz NK Slavonija Požega.