U Nuernbergu devet hrvatskih inovacija nagrađeno medaljama
U Gradskom društvu Crvenog križa Virovitica krv darovalo 34 darivatelja
Konferencija: 20-ak posto osoba s Down sindromom u redovnom obrazovanju
Na proljeće željeznicom od Bjelovara do Zagreba za manje od sat vremena
Građevinarstvo se oporavlja, ali nedostaje radnika

FK Stars iz Bosanske Gradiške osvojio 4. Međunarodni ljetni No limit kup za uzraste U-14

Sport   |   eg   |   18.08.2017.   | 419 pogleda

U petak je u organizaciji nogometne akademije No Limit održan Međunarodni ljetni No limit kup za uzraste U-14, na kojem su nastupile ekipe No Limt, NK Garić Garešnica, NK Virovitica, FK Stars Garešnica, NK Hajduk Pakrac, NK Jedinstvo Donji Miholjac.

Prvo mjesto osvojio je FK Stars iz Bosanske Gradiške koji je u finalu pobijedio ekipu Jedinstva iz Donjeg Miholjca sa 1:0. U utakmici za treće mjesto Virovitica je rezultatom 2:0. pobijedila ekipu No Limita.

Najboljim igračem turnira proglašen je Slaviša Pejić iz FK Starsa, najbolji strijelac bio je Patrik Kvrgnjaš iz Virovitice, dok je za najboljeg vratara proglašen Ante Grmoja iz Jedinstva.

Pehare i medalje uručili su zamjenik župana Virovitičko-podravske županije Marijo Klement i dopredsjednik Nogometne akademije No limit Damir Filipović.

Turnir se nastavlja u subotu u 11 sati kada će snage odmjeriti ekipe uzrasta U-12.